SKLEP ZOOLOGICZNY W ALEI FONTANN W SZCZECINIE

Najlepszy w Szczecinie

Odrobina luksusu, czyli hamaczek dla szczurka.

1 komentarz


Szczurek Romano to mały psotnik o niespożytej energii i ani na chwilę nie ustoi w miejscu. Potrafi brykać i psocić całymi godzinami fundując swoim właścicielom wiele radości. I kiedy Romano już się wyszaleje, kiedy już znudzą mu się psoty najchętniej odpocząłby najwygodniej jak tylko możliwe. Romano to nie tylko psotnik, ale także zapalony wielbiciel luksusu i nie zadowoli się byle legowiskiem. Dla Romana najodpowiedniejsze do wypoczynku jest łoże, jakiego nie powstydziłby się król.
Ileż było radości, kiedy Romano zobaczył w swojej klatce piękny, pachnący nowością hamak, który jego właścicielka przyniosła z naszego sklepu. Oniemiał ze szczęścia i zatupał łapkami z radości. Kiedy otrząsnął się z zachwytu natychmiast wskoczył na hamak, zwinął się w kłębek i zasnął. Jeszcze nigdy nie spał tak dobrze.
Przyśnił mu się świat idealny, w którym nasza planeta była wielkim ciastkiem złożonym z sera naszpikowanego ziarnem i morzami owocowymi. Król Romano siedział na czekoladowym tronie, a piękne damy dworu o lśniącej czarnej sierści szlifowały jego królewskie pazurki i wachlowały płatkami róży jego ogonek. Był niesamowicie podekscytowany, za chwilę miał poznać swoją przyszłą żonę, księżniczkę ludu żeglarzy mórz pomarańczowych. O jej urodzie i odwadze śpiewano pieśni od morza pomarańczowego do gór orzechowych. Nie dość, że olśniewała urokiem i pięknem swojego śnieżnobiałego pyszczka, to jeszcze jako kapitan floty jedwabnych żaglowców brawurowym manewrem oskrzydlającym rozgromiła armadę galer mrocznych nutrii z jaskiń północy, które porywały mieszkańców nadbrzeżnych norek i zmuszały do niewolniczej pracy w kopalniach trujących korzeni.
Aż podskoczył z podniecenia kiedy wielkie wrota sali tronowej otwarły się z jękiem. Wielki łaciaty Mistrz Ceremonii w groteskowym zielonym stroju wszedł do środka i zaczął zapowiadać zacnych gości. Wymieniał tytuły zacnych władców ludu żeglarzy i wyliczał ich bohaterskie czyny. Król Romano nie słuchał, wyciągał szyjkę jak najwyżej, żeby zobaczyć księżniczkę, którą właśnie wnoszono we wspaniałej lektyce imitującej jedwabny żaglowiec mórz pomarańczowych. I wtedy wysiadła przecudna, smukła, śnieżnobiała w srebrnej sukni. Razem z całą świtą ruszyła zgrabnie w kierunku tronu. Romano mrużył oczka, żeby wyobrazić sobie piękno jej zasłoniętego woalem pyszczka. Była coraz bliżej, już ją prawie widział, ale nie na tyle dobrze żeby zapamiętać piękno jej oblicza. Już za sekundę miał oniemieć z zachwytu.
Wtedy wydarzyła się katastrofa, potworny gwizd ogarnął salę tronową, damy dworu czmychnęły przerażone i wszystko zaczęło się oddalać.

Szczurka Romano obudził dźwięk czajnika. Właściciele parzyli poranną kawę i krzątali się po domu. Romano starał się zapamiętać każdy szczegół niesamowitego snu zanim rozbudzi się do końca. Coś mu mówiło, że kiedy znowu uśnie na magicznym hamaku ze sklepu przy fontannach będzie ciąg dalszy, wiedział że jutro ją zobaczy.

A oto on. Król Romano na swoim magicznym hamaku.

Szczurek Romano 1

Zapraszamy do naszego sklepu. Sprawiamy, że zwierzęta stają się szczęśliwe.

Autor: zooszczecin

Najlepszy sklep zoologiczny w Szczecinie, Al. Papieża Jana Pawła II 44, 70-415 Szczecin tel. 660 304 123, kontakt.zoosklep@gmail.com

One thought on “Odrobina luksusu, czyli hamaczek dla szczurka.

  1. Szczurki to zwierzęta stadne! Zapraszam do poczytania – https://www.facebook.com/NieTakiSzczurStraszny?fref=ts

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s