SKLEP ZOOLOGICZNY W ALEI FONTANN W SZCZECINIE

Najlepszy w Szczecinie

Bierzemy udział w akcji „Żłobek przyjazny zwierzętom”.

Dodaj komentarz


Z dumą informujemy, że Żłobek nr 3 „Uszatek” ze Szczecina zaprosił nas do akcji „Żłobek przyjazny zwierzętom”. Żłobek „Uszatek” zwrócił się z prośbą do rodziców swoich wychowanków o przysyłanie fotografii swoich pociech ze zwierzętami. Zdjęcia są prezentowane na tablicy informacyjnej żłobka oraz na stronie naszego sklepu. Nasz sklep popiera wszelkie inicjatywy promujące zwierzęta, dlatego z radością przyłączyliśmy się do akcji i ufundowaliśmy prezent dla wszystkich wychowanków żłobka „Uszatek”, którym jest wielki dmuchany zamek, w którym każde dziecko może zostać Królem albo Królową. 🙂 Wszystkie zdjęcia biorące udział w akcji można obejrzeć TUTAJ.

Maluchy ze Żłobka Uszatek kochają zwierzęta i wszystkie razem zrobiły dla nas wielką kolorową rybę, która od dzisiaj wita wszystkich klientów w wejściu do naszego sklepu.

ŻŁOBEK USZATEK SZCZECIN 18

W imieniu wszystkich wychowanków Uszatka 3-letni Szymon wręczył nam przewspaniałą kolorową rybę i odebrał nagrodę, którą wręczyła mu nasza maskotka sklepu chomiczka o imieniu „Boska”.

ŻŁOBEK USZATEK SZCZECIN 16

Autor: zooszczecin

Najlepszy sklep zoologiczny w Szczecinie, Al. Papieża Jana Pawła II 44, 70-415 Szczecin tel. 660 304 123, kontakt.zoosklep@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s