SKLEP ZOOLOGICZNY W ALEI FONTANN W SZCZECINIE

Najlepszy w Szczecinie

Suczka Nusia szuka domu.

2 Komentarze


Suczka Nusia szuka domu 2OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE. Nusia zamieszkała w nowym domu i niesie radość nowym właścicielom o wielkim sercu. 🙂

Odwiedziła nas nasza stała klientka z piękną suczką Nusią i poprosiła o wsparcie w znalezieniu dla Nusi nowej rodziny, która ją pokocha i zapewni przytulny dom. Nusia z miejsca nas zachwyciła i złamała nasze serca. Dużo już przeszła i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc jej w znalezieniu przyjaciół na całe życie.

Opiekunka posiada już dwa pieski i bardzo żałuje, ale nie może zatrzymać Nusi u siebie.Wielki szacunek dla niej, że zainteresowała się błąkającym bezdomnym psiakiem i zabrała go z ulicy.

Oto treść ogłoszenia przygotowanego przez jej tymczasową opiekunkę, która okazuje Nusi tyle ciepła.

Kochana, malutka NUSIA.

1,5 roczna Nusia została znaleziona kiedy błąkała się po jednej z ulic Szczecina. Udało się umieścić ją w domku tymczasowym i okazała się cudownym psiakiem. Niezwykle spokojna, przełagodna. W domu niczego nie niszczy, załatwia się tylko na dworze. Jest bardzo grzeczna, dużo śpi, bardzo ładnie chodzi na smyczy, a spuszczona z niej idzie koło nogi, bardzo się pilnuje. Lubi się przytulać ale nie jest nachalna. W domu tak jakby jej nie było, jest praktycznie niezauważalna. Zostaje sama na 8 h i nawet nie rusza się z posłania:) To idealna, kochana sunia.
Szukam jej domu idealnego, takiego gdzie będzie kochana tak jak na to zasługuje. Mimo młodego wieku dużo już wycierpiała ;(
Nusia jest zdrowa, ma komplet szczepień, jest wysterylizowana. Jeśli szukasz małej, cudownej przyjaciółki Nusia czeka na Ciebie.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Nusi zadzwońcie na nr telefonu 693 656 090, lub skontaktujcie się z nami.

Reklamy

Autor: zooszczecin

Najlepszy sklep zoologiczny w Szczecinie, Al. Papieża Jana Pawła II 44, 70-415 Szczecin tel. 660 304 123, kontakt.zoosklep@gmail.com

2 thoughts on “Suczka Nusia szuka domu.

  1. Jest Boska!!!! mam nadzieję że znajdzie pięknusia swój domek, wspaniała strona, kocham ludzi, którzy kochają i szanują zwierzęta:)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s