SKLEP ZOOLOGICZNY W ALEI FONTANN W SZCZECINIE

Najlepszy w Szczecinie

Miska z wodą w upalne dni dla chcianych i niechcianych żyjątek.

Dodaj komentarz


Tego lata ponownie wystawiamy miski z wodą przed nasz sklep. Nie do końca dlatego, że dołączamy do akcji ogłoszonej przez naszych przyjaciół z „Psi Szczecin” , ale dlatego że mamy wyobraźnię i wiemy że w betonowym krajobrazie centrum miasta architekci nie przewidzieli potrzeb zwierząt chcianych i niechcianych. Brakuje miejsc, w których zgomadzi się deszczówka i zapewni wodopój dla żyjątek wszelakich.

Tak naprawdę, akcja tyko w znikomej części pomaga pieskom przechadzającym się ze swoimi właścicielami miejskimi chodnikami w upale. Miski pełne wody wystawiane na chodniku pomagają także wszystkim niezauważanym przez przechodniów mieszkańcom podwórek i piwnic. Niektóre z nich lubimy i tolerujemy innych się boimy i uważamy za szkodniki. Ale czy to ważnie? Nikt nie przeżyje bez wody, nie ważne czy to pies, kot, czy szczur. My ludzie mamy ten komfort, że dowolnie dysponujemy wodą, Wystarczy że się nią podzielimy.

Reklamy

Autor: zooszczecin

Najlepszy sklep zoologiczny w Szczecinie, Al. Papieża Jana Pawła II 44, 70-415 Szczecin tel. 660 304 123, kontakt.zoosklep@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s